Obsługa prawna Kraków

Obsługa prawna Kraków – to usługa skierowana do przedsiębiorców działających w Krakowie oraz w innych miastach Polski. Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje bieżącego wsparcia prawnego, to warto skorzystać z usług obsługi prawnej. Bieżące wsparcie prawne pozwala bowiem zminimalizować ryzyko prawne podejmowanych działań i decyzji. W dobie cyfryzacji Kancelaria oferuje swoje usługi obsługi prawnej również na rzecz firm spoza Krakowa, w tym firm z innych województw.

Doświadczenie

Radca Prawny Maciej Mierecki posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej firm z siedzibą w Krakowie oraz innych miastach Polski. W razie potrzeby Kancelaria świadczy również obsługę prawną w języku angielskim lub francuskim. Priorytetem jest przede wszystkim zapewnienie klientowi najlepszej możliwej opieki prawnej.

Obsługa prawna Kraków – zakres usług

Bieżące usługi prawne mogą dotyczyć przede wszystkim:

 • Prawo gospodarcze – sporządzanie dokumentów korporacyjnych, reprezentacja w postępowaniach rejestrowych przed KRS,
 • Prawa pracy – sporządzanie umów o pracę, regulaminów, reprezentacja w sporach z pracownikami,
 • Prawo cywilne – sporządzanie umów w obrocie gospodarczym, reprezentacja w sporach z kontrahentami, windykacja należności,
 • Prawo administracyjne – sporządzanie odwołań od decyzji administracyjnych, reprezentacja w postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych.

Obsługa prawna Kraków – sposoby rozliczenia

Ceny obsługi prawnej świadczonej przez Kancelarię Radcy Prawnego Maciej Mierecki ustalane są indywidualnie. Kancelaria oferuje dwa rodzaje rozliczenia, w zależności od długości współpracy:

 • Pomoc jednorazowa – Kancelaria ustala wynagrodzenie indywidualnie w oparciu o czas poświęcony na realizację zlecenia,
 • Stała obsługa prawna – Kancelaria ustala wynagrodzenie ryczałtowo dla określonej liczby godzin w miesiącu.

Kancelaria Kraków

Radca Prawny Maciej Mierecki oferuje usługi bieżącej obsługi prawnej przedsiębiorców. Osoby zainteresowane usługami kancelarii zachęcam do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz elektroniczny. Istnieje możliwość umówienia konsultacji telefonicznych, za pośrednictwem komunikatora Microsoft Teams oraz spotkania osobistego. Dane kontaktowe oraz formularz elektroniczny znajdą Państwo w zakładce “Kontakt”.

Zachęcam do zapoznania się z pełnym opisem oferowanych usług:

Opinie

Profesjonalna reprezentacja (przygotowanie do rozprawy, wystąpienia) w sprawie przed sądem pracy. Polecam z pełnym przekonaniem.

P.M. Klient indywidualny

Radca prawny Maciej Mierecki pomógł mi przy negocjacjach umowy z kontrahentem, wychwytując niekorzystne zapisy umowne uchronił mnie przed niepotrzebnym ryzykiem. Wykazał się fachowością i szeroką wiedzą na najwyższym poziomie – z pełną odpowiedzialnością mogę polecić jego usługi.

Karol Otczyk Inżynieria Projektowa

Jestem zadowolona z usług radcy prawnego Macieja Miereckiego, który profesjonalnie i rzetelnie pomógł mi w kwestii roszczenia odszkodowawczego. Wszystkie wątpliwości zostały mi spokojnie wytłumaczone, a podjęte działania pomogły rozwiązać sprawę. Polecam.

G.S. Klient indywidualny

Doskonały kontakt i szybka odpowiedź. Wszystko wyjaśnione językiem przystępnym dla osób bez dużej znajomości prawa. Profesjonalna kancelaria, którą mogę zdecydowanie polecić.

Piotr Lubecki Paradigm

Wszystkie kwestie prawne zostały przez Pana Macieja przedstawione zrozumiale i przystępnym językiem. Pełne zaangażowanie i szybkie działanie ze strony kancelarii pozwoliły mi uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji prawnych. Gorąco polecam!

Magdalena Kielak Holibeautica
 • Klient indywidualny
 • Inżynieria Projektowa
 • Klient indywidualny
 • Paradigm
 • Więcej

Postaw na jakość i doświadczenie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji

Artykuły

Zaliczenie pracy w gospodarstwie rolnym

Zaliczenie pracy w gospodarstwie rolnym do stażu pracy

Zaliczenie pracy w gospodarstwie rolnym do stażu pracy to temat bardzo istotny w szczególności dla pracowników tzw. sfery budżetowej. Staż pracy pracownika wpływa bowiem na wiele uprawnień wynikających ze stosunku […]

Czytaj więcej
Mobbing w pracy

Na czym polega mobbing w pracy?

Mobbing w pracy polega na nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Co istotne, działanie to musi: być uporczywe i długotrwałe, wywoływać u pracownika zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodować lub mieć na celu […]

Czytaj więcej
Molestowanie seksualne w pracy

Regulamin pracy zdalnej

Regulamin pracy zdalnej wpisał się na stałe do kanonu zakładowych regulaminów. Stało się tak, gdyż praca zdalna jest dziś oczywistością w wielu firmach. Pracodawcy, którzy się jeszcze nie zdecydowali na […]

Czytaj więcej
Zobacz więcej