Windykacja Kraków

Windykacja Kraków – windykacja wierzytelności to wyzwanie, z którym polscy przedsiębiorcy mierzą się na co dzień. Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Mierecki oferuje kompleksowe usługi w zakresie windykacji w Krakowie oraz innych miastach Polski. Usługi oferowane przez kancelarię dotyczą przede wszystkim:

  • windykacji na etapie przedsądowym,
  • windykacji na etapie sądowym,
  • prowadzenia postępowań egzekucyjnych,
  • prowadzenia negocjacji z dłużnikami.

Windykacja Kraków – etap przedsądowy

Radca prawny Maciej Mierecki oferuje windykację na etapie przedsądowym. W wielu przypadkach dużo bardziej opłacalne może być wynegocjowanie z dłużnikiem odpowiedniego porozumienia. Taki sposób zakończenia sporu pozwala bowiem nie tylko odzyskać wierzytelność, ale również utrzymać pozytywne relacje z kontrahentem. Co istotne, Kancelaria posiada wypracowane procedury postępowania również na etapie przedsądowym. Zwiększa to znacznie skuteczność negocjacji prowadzonych z dłużnikiem.

Windykacja Kraków – etap sądowy

W braku porozumienia z dłużnikiem Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Mierecki reprezentuje również klienta w postępowaniu sądowym o zapłatę oraz w późniejszym postępowaniu egzekucyjnym. Biegła znajomość procedury cywilnej oraz współpraca ze skutecznymi komornikami sądowymi pozwala kancelarii osiągać satysfakcjonujące rezultaty. Oczywiście klient jest informowany na każdym etapie postępowania jakie koszty zewnętrzne wiążą się z daną procedurą. Pozwala to mu ocenić, czy windykacja w danym przypadku jest opłacalna.

Profesjonalizm i zaangażowanie

Z doświadczenia wiem, że zaangażowanie w sprawę kancelarii prawnej daje najlepsze efekty. Radca prawny Maciej Mierecki wie również, że klientom zależy na utrzymaniu dobrych relacji i rozpoczęciu procesu odzyskiwania długów od działań polubownych. Dlatego też swoich działań staram się zachować balans pomiędzy stanowczym działaniem i zachowaniem właściwych relacji z dłużnikiem.

Kancelaria Kraków

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Mierecki reprezentuje klientów w sprawach o zapłatę oraz innych sporach gospodarczych. Klientom zapewniam pomoc prawną przy wyegzekwowaniu wierzytelności zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym.

Osoby zainteresowane usługami kancelarii zachęcam do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz elektroniczny. Istnieje możliwość umówienia konsultacji telefonicznych, za pośrednictwem komunikatora Microsoft Teams oraz spotkania osobistego. Dane kontaktowe oraz formularz elektroniczny znajdą Państwo w zakładce “Kontakt”.

Zachęcam do zapoznania się z pełnym opisem oferowanych usług:

Opinie

Profesjonalna reprezentacja (przygotowanie do rozprawy, wystąpienia) w sprawie przed sądem pracy. Polecam z pełnym przekonaniem.

P.M. Klient indywidualny

Radca prawny Maciej Mierecki pomógł mi przy negocjacjach umowy z kontrahentem, wychwytując niekorzystne zapisy umowne uchronił mnie przed niepotrzebnym ryzykiem. Wykazał się fachowością i szeroką wiedzą na najwyższym poziomie – z pełną odpowiedzialnością mogę polecić jego usługi.

Karol Otczyk Inżynieria Projektowa

Jestem zadowolona z usług radcy prawnego Macieja Miereckiego, który profesjonalnie i rzetelnie pomógł mi w kwestii roszczenia odszkodowawczego. Wszystkie wątpliwości zostały mi spokojnie wytłumaczone, a podjęte działania pomogły rozwiązać sprawę. Polecam.

G.S. Klient indywidualny

Doskonały kontakt i szybka odpowiedź. Wszystko wyjaśnione językiem przystępnym dla osób bez dużej znajomości prawa. Profesjonalna kancelaria, którą mogę zdecydowanie polecić.

Piotr Lubecki Paradigm

Wszystkie kwestie prawne zostały przez Pana Macieja przedstawione zrozumiale i przystępnym językiem. Pełne zaangażowanie i szybkie działanie ze strony kancelarii pozwoliły mi uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji prawnych. Gorąco polecam!

Magdalena Kielak Holibeautica
  • Klient indywidualny
  • Inżynieria Projektowa
  • Klient indywidualny
  • Paradigm
  • Więcej

Postaw na jakość i doświadczenie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji

Artykuły

Zaliczenie pracy w gospodarstwie rolnym

Zaliczenie pracy w gospodarstwie rolnym do stażu pracy

Zaliczenie pracy w gospodarstwie rolnym do stażu pracy to temat bardzo istotny w szczególności dla pracowników tzw. sfery budżetowej. Staż pracy pracownika wpływa bowiem na wiele uprawnień wynikających ze stosunku […]

Czytaj więcej
Mobbing w pracy

Na czym polega mobbing w pracy?

Mobbing w pracy polega na nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Co istotne, działanie to musi: być uporczywe i długotrwałe, wywoływać u pracownika zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodować lub mieć na celu […]

Czytaj więcej
Molestowanie seksualne w pracy

Regulamin pracy zdalnej

Regulamin pracy zdalnej wpisał się na stałe do kanonu zakładowych regulaminów. Stało się tak, gdyż praca zdalna jest dziś oczywistością w wielu firmach. Pracodawcy, którzy się jeszcze nie zdecydowali na […]

Czytaj więcej
Zobacz więcej